Pasożyty

pozbądź się ich raz na zawsze

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Nopalin strażnikiem zdrowia

Już od zarania dziejów, mędrcy, jogowie i lekarze Wschodu wyznawali zasadę; jeśli chcesz być zdrów, utrzymuj w czystości swoje jelito grube. Co to tak naprawdę oznacza: dbać o czystość jelita? Odpowiedź jest oczywista -odżywiać się prawidłowo, tzn. dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych składników i dbać o regularne wypróżnienia, Łatwo powiedzieć, trudniej wykonać.
Niby wiemy, że skutkiem naszych zaniedbań są groźne choroby jelita grubego, z nowotworem włącznie, ale tak naprawdę niewiele robimy, aby zapobiec zaparciom, które staty się przekleństwem współczesnego człowieka. Trudno z dnia na dzień zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale możemy sobie pomóc od zaraz, zażywając NOPALIN. Moje doświadczenia z tym preparatem opisałam w CaliNewsie z sierpnia zeszłego roku. Dzisiaj chciałabym podzielić się z Państwem kolejną porcją doświadczeń.

Jedna z moich znajomych, osoba 50-cio letnia, mająca od lat kłopoty z jelitem grubym (uchylkowatość jelita), zażywa Nopalin od października 2003 r.

w dawce - 2 razy dziennie po 2 tabletki i dodatkowo po 1 kapsułce AC-Zymes. Już po kilku dniach przestały nękać ją bóle w podbrzuszu i regularnie [codziennie rano) wypróżnia się. Lekarze ostrzegali ją, że jeśli dojdzie do zapalenia, konieczna będzie operaracja. Teraz bez obaw patrzy w przyszłość i zmienia stopniowo swoje nawyki żywieniowe (wypija dziennie 2 litry niegazowanej wody mineralnej). Zażywa dodatkowo preparat Omega-3 oraz zestaw antyutleniaczy i błogosławi ten dzień, w którym usłyszała o Nopalinie. Ma jeszcze jeden powód do radości. Schudła 5 kg. Nopalin nie ma sobie równych. To strażnik naszego zdrowia. Pamiętajmy o tym. Polecajmy go zawsze i wszystkim!

Maria Brzdękiewicz (TPM)