Pasożyty

pozbądź się ich raz na zawsze

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

To jest dobre...

W swojej często spotykam się z problemami ludzi starszych. Borykają się oni z dolegliwościami, o których "wstyd" mówić lekarzowi. Zaparcia, grzybice - to problemy bardzo osobiste. Polecam wtedy AC-ZYMES, zwłaszcza po kuracjach antybiotykowych i podczas stosowania sterydów, jako naturalny produkt zapobiegający infekcjom grzybiczym i regulujący pracę przewodu pokarmowego.

Kolejnym problemem "trzeciego wieku" jest pogorszenie widzenia. Chorzy nie oczekują cudu, lecz nawet najmniejsza poprawa ostrości wzroku to już sukces - na pomoc spieszy im LUTEINA, przeciwu-tleniacz, chroniący siatkówkę i nerw wzrokowy.

Starszy wiek wiek to również złe wchłanianie i mały ruch, co w połączeniu z niezdrową  tą (zbyt dużo cukrów i tłuszczów) może d prowadzić do cukrzycy, upośledzenia pracy trzustki. W tym przypadku korzystne będzie uzupełnienie diety jedną kapsułką CHRO-MIUM MAX 500.

Do tego zestawu często dołączam SENIOR FORMUŁA, który zapewnia odpowiednią ilość oraz proporcje witamin i składników mineralnych, stymuluje układ odpornościowy i podnosi ogólną witalność organizmu. Obserwując osoby zażywające te preparaty mogę stwierdzić z całą odpowiedzialnością - TO JEST DOBRE.

Halina Zarębska pielęgniarka środowiskowa